Jak nakupovat

Je to docela jednoduché.

  • V hlavním menu klikněte na e-shop a vyberte si jednu z kategorií, z níž chcete vybírat, například Medaile. Zde máte možnost si prohlédnout celý sortiment a vybrat si medaili, která se vám líbí a odpovídá vašim požadavkům.
  • Od standardních e-shopů se ten náš liší tím, že si buď můžete obvyklým způsobem zboží z aktuální nabídky koupit, nebo si ještě nevydané produkty z plánované emise ČNB nebo České mincovny můžete rezervovat.
  • Pro detailnější vysvětlení postupu vyhledávání a objednávání či rezervace zboží si prohlédněte informace v nabídce "Jak objednávat".

Proč nakupovat právě u nás?

Česká mincovna má více než 20 let zkušeností s výrobou pamětních a oběžných mincí pro Českou národní banku

V oboru působíme již od roku 1993. Od závěru roku 1994 jsme vyrazili všechny zlaté a stříbrné mince České republiky a od roku 1996 všechny oběžné mince emitované Českou národní bankou, se kterými denně platíte.

Česká mincovna rozvíjí také výrobu vlastních investičních, pamětních, dárkových a firemních ražeb

V našem emisním plánu najdete jak tradiční, tak originální produkty světové kvality. Obsahuje desítky emisí reflektujících významná a populární témata – poctu panovníkům, umělcům, sportovcům a dalším osobnostem, architektonickým divům či důležitým výročím. Vedle pamětních medailí razíme také vlastní pamětní mince ČM – a prodáváme investiční slitky a zahraniční investiční mince.

Česká mincovna spolupracuje s předními českými umělci

Mezi naše dvorní výtvarníky patří význační akademičtí sochaři, malíři a renomovaní medailéři. Zároveň podporujeme mladé umělce – nadané absolventy jablonecké medailérské školy, kteří často přicházejí s netradičními nápady.

Česká mincovna je ověřenou zárukou spolehlivosti

Veškeré standardy, které uplatňujeme vůči státu prostřednictvím České národní banky, uplatňujeme i vůči všem našim klientům. Díky prvotřídní kvalitě, profesionálním službám a vstřícnému přístupu jsme získali důvěru tisíců numismatiků, investorů a sběratelů. Neváhejte a přidejte se k nim!